Kariéra

files/.tmb/spolupráce.jpg

Obchodně-technický zástupce

Máte ambice se prosadit na trhu povrchových úprav staveb?

Společnost Meffert ČR, která je již 25 let distributorem německé stavební chemie značeky Tex-Color hledá do svého týmu trhem protřelého nebo pro práci zapáleného Obchodně-technického zástupce pro všechny regiony České republiky.
 
O jakou práci jde?
Vaši každodenní hrou bude chytře zvítězit nad konkurencí a získat si plnou důvěru klienta ve Vás , tak i produkty a servis, který budete nabízet. Samozřejmostí je nového klienta nezklamat! I s tímto Vám pomůže náš sortiment a tým stejně zaměřených lidí.
Vysokým cílům tzn. vysokým zaplaceným obratům, se meze nekladou a s tím je spojena vysoká motivující mzda.
 
Zaujalo Vás to?
Počítejte s tím, že mnoho času strávíte za volantem služebního vozu a komunikací se zákazníkem hledáním té nejlepší společné cesty pro obě strany. Nezapomeňte také na to, že zákazník nečeká a s tím bude spojena Vaše časová flexibilita.
 
Stále Vás to zajímá? Věříte si na tuto pozici? Jste přesvědčení o svých výsledcích?
V tom případě budeme rádi, pokud se stanete našim novým obchodně-technickým zástupcem a budete úspěšně reprezentovat třetího největšího výrobce barev a laků v Německu.
 
Ten nejproduktivnější kandidát bude vybrán na základě pohovorů a začít můžete právě tím, že pošlete svůj životopis na info@meffert.cz